KAMIENIARSTWO PIASECKI

Blaty kuchenne i łazienkowe

Jeśli zdecydujemy się na montaż blatów z kamienia, to do wyboru będziemy mieli różne rodzaje granitu, marmuru, KONGLOMERATU KWARCOWEGO, które różnią się od siebie przede wszystkim kolorem i fakturą. Blaty kamienne są cenione ze względu na dużą wytrzymałość, oryginalne piękno i wysoką trwałość . W przypadku powierzchni polerowanych łatwiej będzie utrzymać blat w czystości, z kolei te o nierównej powierzchni i matowe nadadzą naszej kuchni niepowtarzalnego, naturalnego wyglądu, a odpowiednio zabezpieczone nie będą sprawiać problemów podczas użytkowania. Blaty idealnie uzupełnią wystrój wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym lub industrialnym.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i terminowe wykonanie zleceń.

KAMIENIARSTWO PIASECKI

Stoły z kamienia

Stoły z kamiennym blatem to trend w wystroju wnętrz, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większe grono zwolenników. Szeroki wachlarz wzorów, bogactwo gatunków, a także indywidualny charakter struktur i odcieni kamieni naturalnych sprawia, że wnętrzarskie dodatki, jak np. stoły kamienne sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych na modłę zarówno klasyczną, jak i nowoczesną. Są również funkcjonalnym wyposażeniem ogrodu czy tarasu.  Wykazują wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na odbarwienia, czy kruszenie, zachowując swój nienaganny wygląd przez długie lata.

Każdy kamień ma rzeźbę ukrytą we wnętrzu

Kominki z kamienia

Obudowa kominka z kamienia to najtrwalsza i najbardziej odporna możliwość wykończenia. Kamień nie jest palny, cały czas zachowuje swoje właściwości.  Proponujemy Państwu zarówno kominki proste i nowoczesne, jak i bardziej klasyczne, z rzeźbieniami i innymi ozdobnikami.

+48 661 619 333

biuro@kamieniarstwo-piasecki.pl